MAKIJAŻ PERMANENTNY & DIETETYKA & MASAŻ

f1

MAKIJAŻ PERMANENTNY by PATRYCJA D.

Makijaż permanentny jest alternatywą dla tradycyjnego makijażu.
Umożliwia on skorygowanie brwi, linii oczu a także linii ust, ich uwydatnienie, powiększenie jak i wypełnienie dowolnym kolorem.

Makijaż permanentny polecany jest szczególnie:

 • przy bladych, jasnych, wąskich i nieregularnych ustach
 • przy zbyt jasnych brwiach lub całkowitym ich braku
 • dla alergików oraz osób uczulonych na kolorowe kosmetyki
 • dla osób starszych, którym wykonanie makijażu sprawia kłopot
 • dla sportowców, osób noszących okulary oraz szkła kontaktowe
 • oraz dla tych wszystkich, którzy w naturalny sposób pragną podkreślić urodę

Trwałość makijażu permanentnego jest zależna od wielu czynników, tak naprawdę jest to bardzo indywidualna kwestia. Mówimy o trwałości od 1 roku do 5 lat, ponieważ dokładne określenie czasu wizualnej jakości makijażu nie jest możliwe. Na trwałość makijażu największy wpływ mają:

 • oddziaływanie promieni uv
 • struktura i stan skóry (łatwość absorbowania pigmentu)
 • odcień skóry oraz barwa pigmentu
 • głębokość pigmentacji
 • pielęgnacja skóry po zabiegu
 • wiek skóry

Cennik

Brwi metoda cienia                                    600 pln
Brwi metoda włosa                                     700 pln
Kontur ust                                                    600 pln
Kontur ust z cieniowaniem                       650 pln
Usta całe wypełnione kolorem                  700 pln
Kreska górna                                                400 pln
Kreska dolna                                                300 pln
Kreska górna + dolna                                 600 pln
“Pieprzyk”                                                      15o pln

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. W cenę zabiegu wliczona jest konsultacja, znieczulenie oraz korekta wykonywana po 3-4 tygodniach od zabiegu.

Przykładowe prace

KRESKA GÓRNA

kreskaII

USTA

usta

DIETETYKA by ALEKSANDRA M.

Podstawowa konsultacja dietetyczna
Czas: ok 60 minut
Podczas pierwszej wizyty:
– analiza składu ciała przy wykorzystaniu podstawowych metod antropometrycznych oraz metody bioelektrycznej impedancji
ocena stanu odżywienia poprzez wywiad żywieniowy (kwestionariusz i wywiad 24 – godzinny)
– analiza podstawowych badań lekarskich
– przedstawimy ogólne zalecenia żywieniowe ze względu na płeć, wiek oraz tryb życia pacjenta
– dobranie diety dla osiągnięcia założonych celów

Jak się do niej przygotować?
– zastanów się jaki jest cel i motywacja Twojej wizyty u dietetyka
– przygotuj spis tego co spożywałeś/aś i piłeś/aś przez 3 dni (nie następujące po sobie) w ostatnim tygodniu przed wizytą np. wtorek, piątek i niedziela
– optymalnie przynieś badania lekarskie – do 3 miesięcy wstecz
1. Dieta redukcyjna – zwalczanie nadwagi i otyłości
2. Dieta dla kobiet ciężarnych
3. Dieta dla osób aktywnych fizycznie
4. Dieta dla osób cierpiących na choroby dietozależne

SONY DSC

MASAŻ by AGNIESZKA J.

Tak jak każdy rodzaj masażu, rozluźnia napięte mięśnie i pozwala ukoić nerwy. Stosowano go już w starożytności. Obecnie jest określany przez medycynę jako pomocnicza metoda fizjoterapii w przypadku wielu chorób – dotykających zarówno ciało, jak i psychikę.

masaż

Oferujemy Państwu :

MASAŻ KLASYCZNY – to najpopularniejszy masaż, który w zależności od intensywności może być leczniczy, relaksacyjny, pobudzający itp. Ma za zadanie poprawienie psychofizycznego stanu pacjenta, znajduje zastosowanie w zapobieganiu i leczeniu wielu chorób. Masaż działa przeciwbólowo, polepsza odżywianie tkanek, regeneruje mięśnie, reguluje napięcie mięśniowe, zwiększa elastyczność i sprężystość mięśni, zmniejsza tkankę tłuszczową, przyspiesza przemianę materii, uaktywnia przepływ krwi i limfy.

MASAŻ SEGMENTARNY – znajduje szczególne zastosowanie w leczeniu chorób narządów wewnętrznych. Metoda ta uwzględnia wszelkie możliwe zmiany odruchowe powstające w różnych tkankach i podaje sposoby ich usuwaniu poprzez zastosowanie szczegółowych, ściśle określonych chwytów. Ze względu na wywieranie znacznego wpływu na funkcjonowanie narządów wewnętrznych oraz możliwość leczenia i usuwania zmian odruchowych w narządach i tkankach metoda ta jest uzupełnieniem masażu klasycznego.

MASAŻ LECZNICZY – oparty jest na technikach masażu klasycznego. Głównym celem jest leczenie pewnych zaburzeń organizmu poprzez zabiegi manualne. Każdy taki masaż może być poprzedzany zabiegami fizykalnymi np. okładami kompresem rozgrzewającym czy też wykonywany z użyciem środków wspomagających zabieg np. różnego rodzaju maści lecznicze działające przeciwbólowo, przeciwzapalnie i rozgrzewająco

MASAŻ KRĘGOSŁUPA – ma na celu przywrócenie ruchomości kręgów i ich właściwego położenia. Szczególnie wskazany przy skrzywieniach kręgosłupa, skoliozie, przeciążeniach. Działa odprężająco na mięśnie grzbietu.

MASAŻ RELAKSACYJNY – łączy zalety masażu klasycznego i energetycznego, pobudza mięśnie, skórę i układ krążenia, a zarazem wspaniale oddziałuje na układ nerwowy – równoważy wysyłane przez ciało negatywne reakcje na stres, likwiduje mimowolne napięcie mięśni, przywraca prawidłowy rytm serca, właściwe krążenie i ciśnienie krwi. Wykonywany jest powolnymi ruchami o działaniu antystresowym i uspokajającym. Pozwala pozbyć się napięcia na całym ciele. Jest szczególnie zalecany po długotrwałym wysiłku fizycznym oraz psychicznym. Sprzyja regeneracji sił i likwiduje ujemne efekty stresu, nagromadzone pod wpływem codziennych przeżyć, przemęczenia i wyczerpania, m.in. bezsenność, nerwobóle, bóle głowy, dolegliwości pleców, barków i nóg. Jest wymarzonym elementem prawdziwego wypoczynku.

MASAŻ SPORTOWY – dedykowany jest dla sportowców oraz osób prowadzących aktywy tryb życia, pozwala on zwalczyć skutki zmęczenia spowodowane wysiłkiem fizycznym. Masaż zmęczonych mięśni pomaga rozluźnić je i zapobiega późniejszym uszkodzeniom. Jest niezbędny w sytuacjach, gdy sportowcy muszą podjąć wysiłek, zanim zdążą odpocząć, np. w wieloetapowych wyścigach kolarskich czy wielodniowych turniejach siatkarskich czy koszykarskich.

MASAŻ IZOMETRYCZNY – polega na intensywnym masowaniu mięśni podczas skurczu izometrycznego (napięcie mięśni bez wykonywania ruchu w stawie, czyli bez skracania długości mięśnia). Sprzyja to przede wszystkim rozwojowi siły i masy mięśniowej.

MASAŻ TWARZY – jego celem jest rozluźnienie twarzy, usunięcie przemęczenia powstałego na skutek stresu, intensywnego wysiłku fizycznego, zakwasów bądź likwidacji powstałych kontuzji. Ma efekt ujędrniający i poprawia napięcie skóry twarzy, szyi i dekoltu.

DRENAŻ LIMFATYCZNY – ma na celu usprawnienie krążenia limfy, a tym samym zapobiega powstawaniu chorób spowodowanych jej zastojem, służy również likwidacji obrzęków zastoinowych, wysięków, skraca czas resorpcji siniaków i krwiaków. Działa oczyszczająco na cały organizm, usuwa zbędne produkty przemiany materii. Stosowany jest również po przebytych chorobach zakaźnych, nowotworowych, po terapii sterydowej czy też jako efekt wspomagający odchudzanie.

MASAŻ STÓP – to metoda na wiele schorzeń i dolegliwości. Poprawia on odporność organizmu i pobudza jego naturalne siły lecznicze. Masaż stóp w szczególności zalecany jest na drobne dolegliwości i osłabienia. Działa on antystresowo, usuwa toksyny z organizmu, poprawia nastrój i zwiększa energię życiową. Obejmuje takie schorzenia jak m. in.: migreny, depresje, bezsenność, zespół napięcia przedmiesiączkowego, dolegliwość pęcherza, zaburzenia wzroku.

KINESIOTAPING – o jedna z form terapii stosowanej w rehabilitacji, w której wykorzystuje się oddziaływanie na organizm specjalnie skonstruowanego plastra, w celu wykorzystania jego możliwości kompensacyjnych m.in. redukuje ból lub nadwrażliwość czuciową w skórze i mięśniach, wspomaga prace mięśni lub powoduje ich rozluźnienie, redukuje nadmiar płynu limfatycznego powodującego obrzęki oraz koryguje pozycje stawów.

Cennik

Masaż klasyczny  pln
Masaż segmentarny  pln
Masaż leczniczy  pln
Masaż kręgosłupa  pln
Masaż relaksacyjny całego ciała  pln
Masaż sportowy  pln
Masaż izometryczny  pln
Masaż ujędrniający twarzy, szyi, dekoltu  pln
Drenaż limfatyczny  pln
 Kinesiotaping  pln